MÖBLER / Bord / Skrivbord 3796222
nr 379 6222
Skrivbord
20-tal, björk med intarsia, längd: 145, djup: 80, höjd: 76 (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 september 2005
350 kr